Den Země 2024 - Ukliďme Karlovy Vary

DEN ZĚMĚ 2024 v rámci akce "Ukliďme si Karlovy Vary"

Informace k úklidové akci „Ukliďme si Karlovy Vary“ v rámci kampaně „Den Země“

Den Země nás čeká 22. dubna. Společně ho oslavíme úklidem našeho města, zeleně a okolních lesů v rámci akce „Ukliďme si Karlovy Vary“. Příležitost budeme mít během čtyř týdnů od 25. března do 21. dubna 2024, kdy město rozdělíme na jednotlivé lokality, ze kterých si můžete vybrat podle blízkosti bydliště nebo vašich preferencí.

 

Termíny a místa úklidu:

 

  • 25. 3. – 31. 3. Cihelny, Doubí, Tašovice, Linhart; 

  • 1. 4. – 7. 4. Dvory, Počerny, Stará Role; 

  • 8. 4. – 14. 4. Čankov, Rosnice, Sedlec, Bohatice, Rybáře; 

  • 15. 4. – 21. 4. Tuhnice a centrum, Drahovice, Hůrky, Olšová Vrata, lázeňská část města (doporučené lokality k úklidu – Sokolský vrch, Meandr Ohře, Náplavka, okolí letního kina). 

 

Akce běží pod záštitou Místní agendy 21 a Lázeňských lesů a parků Karlovy Vary

Z důvodu koordinace úklidu je potřeba, aby se každý zájemce přihlásil prostřednictvím formuláře, který je ke stažení nížem či na webu města (www.mmkv.cz), případně k vyzvednutí u koordinátorky Místní agendy 21, paní Michaele Strejcové (m [emailtecka] strejcovaatmmkv [emailtecka] cz (m[dot]strejcova[at]mmkv[dot]cz)). Přihlášku odešlete koordinátorce vždy před úklidem a poté si vyzvedněte úklidové prostředky na Magistrátu města Karlovy Vary v budově Moskevská 2023/21, ve všední dny od 8.00 do 16 hodin. 

V termínu od 25. března do 31. března si je můžete vyzvednout také v kavárně na Linhartu ve všední dny od 11 do 17 hodin a o víkendu od 10.00 – 17.00 hodin (Sovova stezka 504/4).

 

Svoz odpadu zajistí Lázeňské lesy a parky Karlovy Vary. Po úklidu tedy nasdílejte polohu a fotografii pytlů s odpadem odpovědnému zaměstnanci. Kontakt a podrobné informace najdete na webových stránkách www.mmkv.cz a také www.llpkv.cz.

.

Martina Nentvichová, projektová manažerka Lázeňských lesů a parků Karlovy Vary

Michaela Strejcová, koordinátorka Místní agendy 21

Přihláška k akci DEN ZEMĚ